MATERIAŁY DLA MEBLARSTWA

Staranne wykonanie, dobór najwyższej jakości materiałów oraz komponentów, szybka i profesjonalna realizacja, a na koniec sprawny montaż – oto jak współpracuje się z naszą firmą. Produkcja mebli i elementów meblowych z DORPOL to gwarancja wyjątkowego efektu i trwałości na długie lata.

Zapraszamy do współpracy! 

Profesjonalna produkcja mebli

Tworzenie mebli to dla naszych specjalistów  przyjemność. Podchodzimy do tego profesjonalnie, przygotowujemy projekt, dobieramy materiały doradzamy w doborze odpowiednich elementów, wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie. 

Materiały

Płyty MDF produkowane są w 2 odmianach: MDF, HDF . Są to produkty drewnopochodne, powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie surowcowym w całym przekroju, dzięki czemu posiada doskonałą obrabialność mechaniczną w procesie skrawania.

Płyty MDF – Medium Density Fibreboard – jest to średniogęsta płyta z włókien drzewnych. Jest podstawowym materiałem do produkcji mebli oraz artykułów wykańczania wnętrz takich jak listwy ozdobne, panele ścienne, kasetony a także do produkcji artykułów stolarki budowlanej np. drzwi. Ze względu na walory powierzchni nadają się do uszlachetniania poprzez pokrywanie cienkimi filmami melaminowymi, lakierowanie oraz oklejanie sztuczną i naturalną okleiną.

 

Płyty HDF – Hight Density Fibreboard – jest to płyta z włókien drzewnych, charakteryzująca się dużą twardością i podwyższoną gęstością. Płyty HDF są przeznaczone do produkcji paneli podłogowych. Są także materiałem nośnym do powlekania laminatami HPL i CPL, papierami żywicznymi i okleinami naturalnymi. Produkty wykonane na bazie płyty HDF standard są przeznaczone do użytkowania w pomieszczeniach suchych.
Dodatkowo HDF lakierowany – płyty doskonałe na tylne ścianki mebli oraz dna szuflad.

Park maszynowy

Projektów mebli

%

Zaangażowania

Kontakt

ZAKŁAD PRODUKCYJNY

ul. Saska 4
30-720 Kraków
tel./fax. 00 /48/ 12 423 – 65 – 02

Grzegorz   kom. 602-689-420

Ireneusz    kom. 501-271-071


ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU  8:00 – 16:00

SIEDZIBA FIRMY

Firma Handlowo-Usługowa „Dorpol” s.c.
Ireneusz Kozaczka , Grzegorz Kozaczka
30-712 Kraków
ul.Strycharska 22
NIP 679-25-12-350

Numer konta bankowego

Santander Bank Polska Oddział w Krakowie
10 1500 1979 1219 7001 2959 0000

Rok założenia

Zadowolonych Klientów